Balticovo loterija 2020 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Balticovo loterija

Balticovo loterija 2020

Līdz 6. oktobrim iegādājies jebkuru Balticovo produktu ar loterijas uzlīmi, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē AB Virtuves dāvanu karti 5000€ vērtībā, Bosch blenderi ar thermosafe stikla krūzi, Bosch rokas blenderi vai Bosch virtuves kombainu.

Atļaujas Nr. 6383

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 25. augusts, 2020 - 9. oktobris, 2020

Balticovo loterija 2020

Ko vari laimēt?

AB Virtuves dāvanu karti 5000€ vērtībā AB Virtuves dāvanu karti 5000€ vērtībā
Bosch blenderi ar thermosafe stikla krūzi Bosch blenderi ar thermosafe stikla krūzi
Bosch rokas blenderi Bosch rokas blenderi
Bosch virtuves kombainu Bosch virtuves kombainu

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā