Baltais loterija! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Balbiino un Baltais loterija

Baltais loterija!

Līdz 26. augustam jebkurā tirdzniecības vietā Rimi vienā pirkumā pērc vienu Baltais saldējumu un vienu Baltais Shake jogurta kokteili, reģistrē čeku un laimē Rimi dāvanu karti, saldējuma kasti vai Shake aukstumsomu ar Shake kokteiļiem.

Atļaujas Nr. 5843

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 30. jūlijs, 2019 - 27. augusts, 2019

Baltais loterija!

Ko vari laimēt?

Rimi dāvanu karte 100€ Rimi dāvanu karte 100€
14× Saldējuma kastes Saldējuma kastes
14× Shake aukstumsomas + 12 gb. Shake kokteiļi Shake aukstumsomas + 12 gb. Shake kokteiļi

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā