Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

AUSSIE loterija

AUSSIE loterija veikalos Drogas

Līdz 20. septembrim iegādājies jebkuru AUSSIE produktu veikalā Drogas vai interneta veikalā www.drogas.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē bezvadu austiņas Beats Studio3 vai AUSSIE produktu komplektu.

Atļaujas Nr. 6359

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 31. augusts, 2020 - 21. septembris, 2020

AUSSIE loterija veikalos Drogas

Ko vari laimēt?

Bezvadu austiņas Beats Studio3 Bezvadu austiņas Beats Studio3 AUSSIE loterijas galvenā balva
20× AUSSIE produktu komplekti AUSSIE produktu komplekti

Loterijas laimētāji

Paldies visiem AUSSIE loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1133

loterijas

Iepriecinājām

67 884

laimētājus

Izsniedzām

1 710 945

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā