Aroma Gold loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Aroma Gold loterija

Aroma Gold loterija

Līdz 2. decembrim iegādājies jebkuru Aroma Gold vai Aroma Platinum produktu veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv un laimē kafijas aparātu DELONGHI DOLCE GUSTO COLORS un kapsulas visam gadam.

Atļaujas Nr. 6504

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 5. novembris, 2020 - 3. decembris, 2020

Aroma Gold loterija

Ko vari laimēt?

Kafijas aparāti DELONGHI DOLCE GUSTO COLORS + kapsulas visam gadam Kafijas aparāti DELONGHI DOLCE GUSTO COLORS + kapsulas visam gadam

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā