Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

ARIEL, FAIRY un LENOR loterija

Ariel, Fairy un Lenor loterija veikalos Drogas

Līdz 14. martam iegādājies jebkuru Ariel, Lenor vai Fairy produktu veikalā Drogas vai interneta veikalā www.drogas.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Electrolux veikala dāvanu karti 100€ vērtībā vai kādu no produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6663

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 22. februāris - 15. marts

Ariel, Fairy un Lenor loterija veikalos Drogas

Ko vari laimēt?

Electrolux veikala dāvanu kartes 100€ vērtībā Electrolux veikala dāvanu kartes 100€ vērtībā
10× P&G produktu komplekti P&G produktu komplekti

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .1. martā

Loterija «Ariel, Fairy un Lenor loterija veikalos Drogas» notiek 3 izlozēs ar pirmo izlozi 1. martā un noslēguma izlozi 15. martā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts gudrspirkums.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā