Ar Limpo uz kino! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Loterijas norises sākuma datums ir 1. septembris. Loterijas norises beigu datums ir 31. oktobris.

Kā piedalīties?

Līdz 31. oktobrim (vai līdz brīdim, kamēr loterijas preces ir pieejamas) iegādājies Limpo limonādi ar īpašo akcijas korķi jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Ja zem korķīša ir uzraksts „KINO”, esi laimējis kino biļeti. Saglabā laimējušo korķīti!

Kādas ir balvas?

  • 2000 kino biļetes.

Loterijas preces

  • Limonāde 0.5l pet;
  • Limonāde 1.5l pet;
  • Limonāde 2l pet;
  • Limonāde ar zemeņu garšu 0.5l pet;
  • Limonāde ar zemeņu garšu 2l pet;
  • Limonāde ar melleņu garšu 0.5l pet
  • Limonāde ar melleņu garšu 1.5l pet.

Laimestu var saņemt kinoteātrī Forum Cinemas, 13. janvāra ielā 8, Rīgā, kur pirms seansa laimējušais kino korķītis jāapmaina pret biļeti kinoteātra kasēs līdz 31. decembrim.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.limpo.lv.

Atļaujas Nr. 5260

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris, 2018 - 31. oktobris, 2018

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā