(noslēgusies) Alfas vasara 2016 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 26. jūnijam iepērcies kādā no tirdzniecības parka Alfa veikaliem (izņemot finanšu iestādes un pārtikas veikalu RIMI) vismaz 50.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām preču kategorijām: dāvanu kartes, alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, azartspēles, rēķinu apmaksa un finansu darījumi.

Kā reģistrēties?

  • Pēc pirkuma 50.00 EUR vērtībā dodies uz tirdzniecības parka Alfa informācijas centru, kur saņemsi loterijas anketu. Aizpildīto anketu iemet loterijai paredzētajā traukā.

Kad notiks izlozes?

2016. gada 6., 13., 20., 27. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.alfaparks.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.alfaparks.lv.

Atļaujas Nr. 4059

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 30. maijs, 2016 - 29. jūnijs, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1559

loterijas

Iepriecinājām

106 542

laimētājus

Izsniedzām

3 184 027

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā