Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 26. jūnijam iepērcies kādā no tirdzniecības parka Alfa veikaliem (izņemot finanšu iestādes un pārtikas veikalu RIMI) vismaz 50.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām preču kategorijām: dāvanu kartes, alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, azartspēles, rēķinu apmaksa un finansu darījumi.

Kā reģistrēties?

  • Pēc pirkuma 50.00 EUR vērtībā dodies uz tirdzniecības parka Alfa informācijas centru, kur saņemsi loterijas anketu. Aizpildīto anketu iemet loterijai paredzētajā traukā.

Kad notiks izlozes?

2016. gada 6., 13., 20., 27. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.alfaparks.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.alfaparks.lv.

Atļaujas Nr. 4059

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 30. maijs, 2016 - 29. jūnijs, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā