Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 26. aprīlim vienā pirkuma reizē iepērcies vismaz 50 € vērtībā kādā no T/P Alfa veikaliem. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz T/P Alfa informācijas centru, uzrādot čeku saņemsi loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, čeka numuru, pirkuma summu un iemet to loterijai paredzētajā kastē.

Loterijā nepiedalās pirkumi, kas veikti finanšu iestādēs un pārtikas veikalā RIMI! Pirkumā neiekļauj dāvanu kartes, alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, medikamentus, azartspēles, rēķinu apmaksu un finansu darījumus.

Kad notiks izlozes?

2015. gada 27. martā, 07., 17. un 27. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.alfaparks.lv 2 dienu laikā pēc katras izlozes. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.alfaparks.lv.

Atļaujas Nr. 3714

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 18. marts, 2015 - 29. aprīlis, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1081

loterijas

Iepriecinājām

65 710

laimētājus

Izsniedzām

1 544 024

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā