Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

FAIRY, AMBI PUR, LENOR un ARIEL loterija

Tīrības dienas

Līdz 29. decembrim iegādājies jebkuru Lenor, Ariel, Fairy vai Ambi Pur produktu tirdzniecības vietā Rimi vai interneta veikalā www.rimi.lv/e-veikals, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Rimi dāvanu karti 500€ vai 100€ vērtībā.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. decembris, 2020 - 30. decembris, 2020

Tīrības dienas

Ko vari laimēt?

Rimi dāvanu kartes 500€ vērtībā Rimi dāvanu kartes 500€ vērtībā
20× Rimi dāvanu kartes 100€ vērtībā Rimi dāvanu kartes 100€ vērtībā

Loterijas laimētāji

Paldies visiem FAIRY, AMBI PUR, LENOR un ARIEL loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1133

loterijas

Iepriecinājām

67 884

laimētājus

Izsniedzām

1 710 945

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā