(beigusies)E-latvenergo – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Atbildi uz dienas jautājumu portālā www.e-latvenergo.lv.

Kā reģistrēties?

Atbildi uz dienas jautājumu, reģistrējoties konkursam portālā www.e-latvenergo.lv, aizpildot ar zvaigznīti atzīmētos laukus un nospiežot pogu „Piedalīties”.

Latvenergo teksta bilde

Kad notiks balvu ieguvēju noteikšana?

Balvu Izlozes notiks katru dienu no 24. novembra līdz 13. decembrim., brīvdienu balvu izlozes notiks nākamajā darba dienā.

Katras dienas uzvarētāja vārds tiks publicēts portālā www.e-latvenergo.lv, sadaļā Draudzīgi piedāvājumi.

Ar pilniem loterijas noteikumiem vari iepazīties mājaslapā www.e-latvenergo.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 24. novembris, 2014 - 13. decembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā