Piedalies loterijās un laimē vērtīgas balvas jau šodien!

Piedalies aptaujā

Par mums

Mēs ticam, ka loterija ir lielisks instruments, lai virzītu tirgū jaunu produktu, veicinātu esošā produkta apgrozījumu un stiprinātu klientu lojalitāti. Katrai loterijai ir jābūt efektīvai, noteikumiem un reģistrācijai – ērtiem un vienkāršiem, un loterijai ir jārada interese un vēlme tajā piedalīties.

Loterijas.lv komanda ir jaunu un radošu mārketinga speciālistu komanda ar pieredzi dažādu loteriju rīkošanā Latvijā un visā Baltijā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, 
sazinieties ar mums:

Signija Eglīte
Projektu vadītāja
E. [email protected]
T. 67686540

Loterijas.lv misija ir radīt un uzturēt viegli saprotamu interaktīvu vidi kā loteriju organizatoriem, tā loteriju dalībniekiem, ar nolūku popularizēt šobrīd Latvijā aktuālās loterijas un veicināt iespējami lielāku potenciālo loterijas dalībnieku piesaisti.

Mēs ne tikai nodrošinām Jūsu vēlmju izpildi loterijas realizācijas procesā, bet argumentējam, iesakām un palīdzam uzbūvēt teicamu loterijas mehānismu, sākot no idejas un noteikumu izstrādes, līdz izlozei un uzvarētāju apbalvošanai.

Efektīvas un labi noorganizētas loterijas galvenās priekšrocības ir dalībniekam viegli saprotama, ērta un ātra reģistrēšanās un klientu elektroniskās datu bāzes iegūšana, kas apvienojumā ar loterijas promo lapā esošo informāciju par produktu vai pakalpojumu piesaista daudz potenciālos pircējus, kā arī ir labs reklāmas veids ražotājam.

P.S. Ražīgi izmantotā dienā ir nepieciešams mirklis atpūtai- šeit dažas anekdotes par loterijām.