(noslēgusies) Laimes skūpsts – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 30. jūnijam pērc Coca-Cola vai Coca-Cola Zero 0,5l plastmasas pudelē ar loterijas korķīti jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Ja zem korķīša ir simbols „0,5l” esi laimējis Coca-Cola 0,5l.  Saglabā laimējušo korķīti!

Laimestu var saņemt mazumtirdzniecības vietās, kuras iekļautas īpaši sagatavotā sarakstā, kas ir pieejams tīmekļa vietnē www.coca-cola.lv.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.coca-cola.lv.

Atļaujas Nr. 3726

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. aprīlis, 2015 - 30. jūnijs, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1160

loterijas

Iepriecinājām

68 592

laimētājus

Izsniedzām

1 763 012

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā