Piedalies loterijās un laimē vērtīgas balvas jau šodien!

Piedalies aptaujā

Kāpēc labāk izvēlēties SMS reģistrēšanos loterijā nevis reģistrēšanos internetā, vēstules nosūtīšanu pa pastu vai loteriju kastes veikalos?

Loterijas dalībniekiem SMS reģistrēšanās ir visērtākais veids, kādā uzreiz pēc pirkuma veikšanas pieteikt savu dalību loterijā. Ir nepieciešams tikai telefons. Pirkuma čeka parametru ierakstīšana internetā arī ir labs veids, kādu piedāvāt dalībniekiem, lai reģistrētos dalībai loterijā, taču šajā gadījumā ir nepieciešams dators, internets un atcerēšanās piereģistrēt čeku, kad būs gan dators, gan internets. Vislabākais veids ir apvienot – gan SMS reģistrāciju, gan reģistrāciju internetā, kad dalībnieks var izvēlēties. Šiem elektroniskajiem reģistrēšanās veidiem ir ļoti liels pluss – Jūs variet iegūt visu savu loterijas dalībnieku elektronisku datu bāzi, kuru uzrunāt gan ikdienā, gan nākamajās loterijās. Bez tam – tas ir ērti, ātri, vienkārši – ne vien organizatoram, bet arī dalībniekiem.
Vēstules nosūtīšana pa pastu jau paliek ļoti rets reģistrēšanās loterijai veids, jo 1) ir jāuztaisa vēstule, kas prasa gan laiku, gan pirkt aploksni un marku, 2) ir jāieplāno nokļūšana līdz pastam, 3) dalībnieku iesūtītās vēstules rada kaudzi ar dokumentiem, kas pēc likumdošanas ir jāuzglabā vismaz 5 gadus.
Savukārt loterijas kastes veikalos prasa ne tikai pamatīgu darbu un līdzekļus pirms loterijas sākuma – katru veikalu apgādāt ar loterijas kasti, atrast tai vietu, katru dienu iztukšot čekus, lai nepārpildās, bet arī pēc loterijas – savākt no t/v visas kastes, atrast vietu, kur iesūtītos čekus izlozēt, datu bāzes reģistrēšana ir ļoti apgrūtinoša un laikietilpīga (piemēram, ja čeku daudzums pārsniedz 1000 gab.; katram cilvēkam ir savs rokraksts, utt.) un vēl arī jāuzglabā šie iesūtītie dokumenti vismaz 6 mēnešus.