Piedalies loterijās un laimē vērtīgas balvas jau šodien!

Piedalies aptaujā

Padomi

Lai noorganizētu pēc iespējas veiksmīgāku un populārāku loteriju ir jāpievērš uzmanība vairākiem faktoriem, piemēram:

Loterijas kampaņa
Veiksmīgi izstrādāta loterija kampaņa un efektīvi pasniegta pircējam, nodrošina lielu pircēju interesi par loteriju. Saprotams un patīkams web lapas dizains, pievilcīga un vienkārši formulēta reklāmas kampaņa un POS materiāli nodrošina lielu pircēju interesi par loteriju.

Balvas
Viena no galvenajām pircēju piesaistei loterijai ir iespējamā laimesta fonds loterijai. Rīkojot arvien vairāk loteriju, pircējs kļūst izvēlīgāks, kurā no loterijām piedalīties, it īpaši, ja tās notiek līdzīgiem produktiem. Arvien grūtāk ir pircēju pārsteigt ar interesantām balvām. Protams, izvēlieties balvu atbilstoši loterijas mērķauditorijai. Veiksmīgi izvēlēta balva palīdz piesaistīt lielāku dalībnieku skaitu.

Produkts
Veiksmīgi izvēlēts produkts, papildu tam dažādas promo akcijas veikalos, degustācijas/promoteri.
Pircējus īpaši loterijām piesaista dažādas produktu cenu atlaides, īpašie piedāvājumi, 2+1, 3+2 produktu komplekti, produkts + garantētā dāvaniņa u.c.

Noteikumi
Loterijas noteikumiem jābūt skaidriem, viegli saprotamiem, pēc iespējas īsākiem. Vēlams, lai noteikumi ir pieejami divās valodās, ja loterija tiek rīkota Latvijā. Ieteicams noteikumus izvietot loterijas mājas lapā un bukletu veidā veikalā pie plaukta.